VI Rajd Wakacyjny CEE Drukuj Email

Wakacje już na horyzoncie. Zapraszamy na nasz VI Rajd Wakacyjny CEE. Tym razem wracamy na wypoczynkowe szlaki Beskidu Śląskiego. Aby nacieszyć się właśnie zaczynającymi się wakacjami - weź udział w naszej turystycznej przygodzie! Jest już regulamin! Nie zwlekaj - liczba miejsc ograniczona...

VI Rajd Wakacyjny CEE 2018

I. Organizator

- Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej w Strzelcach Opolskich
- Gmina Strzelce Opolskie

- Program Edukacja Ekologiczna PLUS 2018
- Strzelecka Jedynka Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Strzelcach Opolskich

- Klub PTTK Mała Akademia Turystyczna®
- SKKT PTTK CEE Strzelecka Jedynka®
- Klub Górski PTTK CEE®

II. Cele rajdu

- poznanie walorów przyrodniczych, turystycznych, krajoznawczych, edukacyjnych, naukowych oraz kulturowych Beskidu Śląskiego,
- realizacja programu Edukacja Ekologiczna PLUS 2018,
- popularyzacja górskiej turystyki kwalifikowanej,
- popularyzacja odznaki Turysta Przyrodnik oraz GOT,
- zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, młodzieży oraz dorosłych w czasie wakacji.

III. Program rajdu

30.06.2018 (sobota)

7:00 - zbiórka na parkingu turystycznym obok ratusza strzeleckiego,
7:00 - 10:30 - przejazd autokarem na Przełęcz Salmopolską,
10:30 - 15:00 - przejście trasą turystyczną: Przełęcz Salmopolska (934m n.p.m.) - Jaworzyna (799m n.p.m.) - Smrekowiec (835m n.p.m.) - Czupel (882m n.p.m.) - Telesforówka (popas) - Trzy Kopce Wiślańskie (803m n.p.m.) - Gościejów - Wisła (parking),
15:30 - 17:30 - indywidualne zwiedzanie Wisły (lub wejście do Tropicana Park Wodny w Hotelu Gołębiewski),
17:30:00 - 19:30 - powrót do Strzelec Opolskich.

IV. Udział w rajdzie

Rajd jest imprezą statutową Oddziału PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej w Strzelcach Opolskich. Zapisy tylko przez wpłatę wpisowego na VI Rajd Wakacyjny CEE w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 czerwca 2018 roku. Wpisowego dla członków Oddziału PTTK CEE w wysokości: uczeń/senior/rodzina* - 45,0 zł, dorośli - 50,0 zł (kandydaci na członków PTTK do naszego Oddziału PTTK - 60,0 zł). Wpłaty można dokonać u skarbnika Oddziału lub na konto: Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 03 2030 0045 1110 0000 0421 4410 (w tytule przelewu: 5RW i wymienione osoby). W ramach wpisowego - przejazd autokarem turystycznym, ubezpieczenie NNW, opieka pilota, znaczek rajdowy, potwierdzenie punktów GOT. Nagrody i dyplomy tylko dla najlepszych uczestników Rajdu.

Uwaga!!!
Dodatkowo płatne indywidualnie wstępy do Tropikana Park Wodny Hotelu Gołębiewski (dorośli - 36,00/1,5 h, dzieci - 18,00/1,5 h).

VI. Postanowienie końcowe

1. Opłacenie wpisowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu rajdu.
2. Organizatorzy zalecają uczestnikom zabranie: suchego prowiantu, legitymacji szkolnej, legitymacji PTTK, dowodu osobistego, obuwia przystosowanego do wędrówek pieszych, nieprzemakalnej odzieży (parasola), kieszonkowego, plecaka, chlebaka podręcznego.
3. Każda grupa rajdowa musi posiadać prawidłowo wyposażoną apteczkę.
4. Uczestnicy rajdu przestrzegają regulaminu rajdu, odwiedzanych obiektów oraz Karty Turysty. Uczestnicy rajdu podejmujący indywidualne próby przejścia pozaregulaminowymi trasami, na trasach tych nie są objęci ubezpieczeniem NNW wykupionym przez organizatora.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez uczestników Rajdu osobom trzecim.
6.    Interpretacja niniejszego regulaminu Rajdu należy wyłącznie do organizatora imprezy.

Uwaga! Uwaga! Program rajdu może ulec modyfikacji, np. z powodu warunków atmosferycznych.

Uwaga! Rajd może zostać odwołany z powodu małego zainteresowania.

* rodzina - wysokość wpisowego, dla grupy członków Oddziału PTTK CEE, minimum 3 osoby o bliskim stopniu pokrewieństwa (mama, tata, córka, syn, siostra, brat, babcia, dziadek).
* senior - wysokość wpisowego dla członka Oddziału PTTK CEE po przekroczeniu wieku 67 lat.

Zapraszamy!

Turystyka Łączy Pokolenia