psp1strzelce.pl
Święto Rodzinki w klasie 1a Drukuj Email

Klasa pierwsza obchodziła uroczyście Święto Rodzinki. Wierszyki, piosenki oraz tańce, a potem poczęstunek i zabawy na boisku szkolnym tak wspólnie spędziliśmy to piękne popołudnie. Dziękujemy rodzicom zaangażowanym w przygotowanie święta.

Więcej…
 
Disco Dzień Dziecka 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

8 czerwca odbyła się kolejna dyskoteka w Strzeleckiej Jedynce. Tym razem Adam zorganizował ją wspólnie z Benjaminem. Bo jak mówi stare przysłowie - "Co dwie głowy, to nie jedna"! Dyskotekę zorganizowano z okazji Dnia Dziecka. Bawili się na niej uczniowie klas 4-6. Zaproszono też tym razem uczniów z klasy 3. Obejrzyj filmik na kanale YouTube Jedynka

Więcej…
 
Dzień Dziecka w Kolejkowie Drukuj Email

Dzień Dziecka klasy I-III spędziły na wycieczce do Kolejkowa w Gliwicach.

Więcej…
 
Omnibus 2017 Drukuj Email

10 maja 2017 roku odbył się w naszej szkole kolejny,  już XVI Gminny Konkurs Omnibus dla uczniów klas III. W konkursie wzięli  udział uczniowie z PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 4, PSP nr 7 i PSP w Szymiszowie.

Więcej…
 
Klasa PiątA w rezerwacie Sokole Góry Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

4 maja 2017 roku uczniowie klasy Piątej uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej z przyrody. Tym razem wraz z nauczycielami przyrody, udali się do rezerwatu Sokole Góry na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Tematem zajęć terenowych były zjawiska krasowe.

Więcej…
 
VI Wiosenny Rajd Jurajski CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

20 kwietnia 2017 roku, w Dniu Ziemi, odbył się VI Wiosenny Rajd Jurajski zorganizowany przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej. Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny Jedynka reprezentowała grupa uczniów z klasy czwartej i piątej.

Więcej…
 
Dziewczyny z Jedynki najlepsze! Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik   

Zakończył się konkurs plastyczny - 100 pomysłów na zagospodarowanie Placu Żeromskiego. Nasze dziewczyny najlepsze! Nagroda - Tablet Samsunga - powędrował do Kasi i Natalii. Wielkie gratulacje za piękny sukces.

Więcej…
 
Mistrz tenisa Klasy VI Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

27 kwietnia 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Tenisa Stołowego Klasy VI. Mistrzem Klasy VI chłopców został Adam. Wicemistrzem - Oliwier. Dziewczynki nie zgłosiły się do rozgrywek...

 
Dyskoteka SKKT PTTK Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

20 kwietnia Szkolny Klub PTTK Jedynka zorganizował kolejną szkolną dyskotekę z DJ ABE! Tym razem fantastyczna zabawa odbyła się z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi. Adam zapowiadał światła, dymy i lasery i słowa dotrzymał... Zobacz filmik z zabawy na kanale YouTube Jedynka

Więcej…
 
Mistrz tenisa Klasy IV Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

30 marca 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Tenisa Stołowego Klasy IV. Mistrzem Klasy IV chłopców został Piotrek. Wicemistrzem - Patryk. Dziewczynki nie zgłosiły się do rozgrywek...

 
Piękna i Bestia. Powitanie wiosny w kinie! Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

21 marca uczniowie Strzeleckiej Jedynki przywitali wiosnę udając się na seans filmowy do Multikina w Zabrzu. ?Piękna i Bestia? ? niegdyś klasyczna francuska baśń ludowa, później kultowa animacja, dziś podana w nowej aktorskiej wersji. Piękna, czyli Bella (w tej roli zjawiskowa Emma Watson), jest nie tylko zapaloną czytelniczką, dziewczyna ma także smykałkę do mechaniki.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 11 z 43
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka