psp1strzelce.pl
Karta Rowerowa 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

20 czerwca 2017 roku, uczniowie klasy IV przystąpili do części praktycznej egzaminu na Kartę Rowerową. Pod czujnym okiem pana policjanta, uczniowie mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności w zakresie jazdy po specjalnie przygotowanym torze... Wcześniej odbyła się egzamin teoretyczny w postaci testu. Obejrzyj pokazowy przejazd Adama na kanale YouTube Jedynka!

Więcej…
 
Wakacje! Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Zapomniana kanapka zapleśnieć może i z plecaka wyjść niepostrzeżenie... :) Zapach rozniesie po całym domu, a książkom i zeszytom kolor zmieni na zielony... :) Udanych wakacji z przyrodą!

 
Zakończenie Roku Szkolnego Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik & Henryk Mielcarz   

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, na gościnnej scenie Strzeleckiego Ośrodka Kultury, odbyło się wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz podziękowania dla rodziców, których bezinteresowna praca, pomoc i zaangażowanie przyczyniły się do uświetnienia wszystkich imprez i uroczystości szkolnych.

Więcej…
 
Srebrne Pióro 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

23 czerwca 2017 roku, podczas uroczystego zakończenia Roku Szkolnego, odbyło się wręczenie Srebrnych Piór - nagród Dyrektora Strzeleckiej Jedynki dla uczniów, w różnych kategoriach. Wcześniej Kapituła Srebrnego Pióra Strzeleckiej Jedynki podała nazwiska uczniów nominowanych do tych wyczekiwanych szkolnych nagród. Publikujemy pełną listę uczniów nominowanych oraz ZWYCIĘZCÓW!!!

Więcej…
 
XX Rajd na Raty - Geopark Krajowy Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

13 czerwca 2017 roku, uczniowie Strzeleckiej Jedynki uczestniczyli w XX Rajdzie na Raty. Tym razem trasa rajdu przebiegała przez Geopark Krajowy Góra Św. Anny. Rajd zorganizował Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej w Strzelcach Opolskich.

Więcej…
 
Pokrzywna - wycieczka edukacyjna Drukuj Email


Wycieczka do Pokrzywnej – Góry Opawskie, celem wycieczki jest zwiedzanie Parku Krajobrazowego, u podnóża góry Biskupiej na skrzyżowaniu czterech szlaków turystycznych, ścieżek edukacyjno-przyrodniczych. Każdy dzień był inny. Paintt Ballem rozpoczęliśmy atrakcje. Następnego dnia zwiedziliśmy Park Rozrywki Rosenau. W Opolskim Parku Krajobrazowym uczestniczyliśmy w prelekcji "Różnorodność parku", która podsumowana została obejrzeniem filmu "Sekretne życie drzew", zdobyliśmy górę Olszak 453 m.

Więcej…
 
Karta Rowerowa - przygotowania. Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Uczniowie klasy 4 rozpoczęli ostatnie przygotowania do egzaminu na kartę rowerową. Egzamin składa się z części teoretycznej w postaci testu oraz egzaminu praktycznego na specjalnie przygotowanym torze rowerowym. Powodzenia życzymy!

Więcej…
 
Święto Rodzinki w klasie 1a Drukuj Email

Klasa pierwsza obchodziła uroczyście Święto Rodzinki. Wierszyki, piosenki oraz tańce, a potem poczęstunek i zabawy na boisku szkolnym tak wspólnie spędziliśmy to piękne popołudnie. Dziękujemy rodzicom zaangażowanym w przygotowanie święta.

Więcej…
 
Disco Dzień Dziecka 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

8 czerwca odbyła się kolejna dyskoteka w Strzeleckiej Jedynce. Tym razem Adam zorganizował ją wspólnie z Benjaminem. Bo jak mówi stare przysłowie - "Co dwie głowy, to nie jedna"! Dyskotekę zorganizowano z okazji Dnia Dziecka. Bawili się na niej uczniowie klas 4-6. Zaproszono też tym razem uczniów z klasy 3. Obejrzyj filmik na kanale YouTube Jedynka

Więcej…
 
Dzień Dziecka w Kolejkowie Drukuj Email

Dzień Dziecka klasy I-III spędziły na wycieczce do Kolejkowa w Gliwicach.

Więcej…
 
Omnibus 2017 Drukuj Email

10 maja 2017 roku odbył się w naszej szkole kolejny,  już XVI Gminny Konkurs Omnibus dla uczniów klas III. W konkursie wzięli  udział uczniowie z PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 4, PSP nr 7 i PSP w Szymiszowie.

Więcej…
 
Klasa PiątA w rezerwacie Sokole Góry Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

4 maja 2017 roku uczniowie klasy Piątej uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej z przyrody. Tym razem wraz z nauczycielami przyrody, udali się do rezerwatu Sokole Góry na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Tematem zajęć terenowych były zjawiska krasowe.

Więcej…
 
VI Wiosenny Rajd Jurajski CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

20 kwietnia 2017 roku, w Dniu Ziemi, odbył się VI Wiosenny Rajd Jurajski zorganizowany przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej. Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny Jedynka reprezentowała grupa uczniów z klasy czwartej i piątej.

Więcej…
 
Dziewczyny z Jedynki najlepsze! Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik   

Zakończył się konkurs plastyczny - 100 pomysłów na zagospodarowanie Placu Żeromskiego. Nasze dziewczyny najlepsze! Nagroda - Tablet Samsunga - powędrował do Kasi i Natalii. Wielkie gratulacje za piękny sukces.

Więcej…
 
Mistrz tenisa Klasy VI Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

27 kwietnia 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Tenisa Stołowego Klasy VI. Mistrzem Klasy VI chłopców został Adam. Wicemistrzem - Oliwier. Dziewczynki nie zgłosiły się do rozgrywek...

 
Dyskoteka SKKT PTTK Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

20 kwietnia Szkolny Klub PTTK Jedynka zorganizował kolejną szkolną dyskotekę z DJ ABE! Tym razem fantastyczna zabawa odbyła się z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi. Adam zapowiadał światła, dymy i lasery i słowa dotrzymał... Zobacz filmik z zabawy na kanale YouTube Jedynka

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 30
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka