psp1strzelce.pl
Dzień Babci i Dziadka Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Brandt   

Z okazji nadchodzącego DNIA BABCI I DZIADKA Koło teatralne PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich  zaprasza wszystkich dziadków i babcie na spektakl teatralny opracowany na podstawie biografii Hansa Christiana Andersena "Marzenia Dobrych Wróżek" w reżyserii Magdaleny Brandt - opiekunki koła.

Więcej…
 
VIII Noworoczny Rajd Opawski Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

14 stycznia 2017 roku uczniowie ze Szkolnego Klub Krajoznawczo-Turystyczny PTTK CEE Jedynka oraz rodzice i nauczyciele z Klubu PTTK Mała Akademia Turystyczna brałli udział w VIII Noworocznym Rajdzie Opawskim. Relacja z rajdu na stronie www.ekostrzelce.pl

Więcej…
 
Święta w klasie 1 a Drukuj Email

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. W tym roku uczniowie najmłodszej klasy naszej szkoły przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek oraz rodziców Jasełka czyli widowisko o Bożym Narodzeniu. Odbyła się także klasowa Wigilia podczas której składali sobie życzenia i śpiewali kolędy.

Więcej…
 
Klasowa Wigilia Drukuj Email

Życzenia Świąteczno-noworoczne, łamanie opłatkiem, biesiadowanie przy wspólnym stole, kolędowanie to tradycje i zwyczaje, które znamy i chcemy je podtrzymywać.

Więcej…
 
Wybrano zarząd SKKT PTTK CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

19 grudnia wybrano Zarząd Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego PTTK CEE Strzelecka Jedynka. Prezesem SKKT wybrano Adama Bajorka z klasy VIA. W zarządzie reprezentowane są również klasy PiątA i CzwartA...

Więcej…
 
Najpiękniejsza Ozdoba Choinkowa Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska   

Zakończył się Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową. Komisja oceniła zgłoszone prace i przyznała dyplomy za miejsca oraz wyróżnienia.

Więcej…
 
XVI Rajd z Mikołajem Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Kolejny raz uczniowie, rodzice oraz nauczyciele Strzeleckiej Jedynki brali udział w rajdzie organizowanym przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej. Relacja z rajdu na stronie www.ekostrzelce.pl

Więcej…
 
Mikołajki w Klasie 1 A Drukuj Email

Spotkanie ze Świętym Mikołajem przyniosło pierwszakom wiele radości.

Więcej…
 
Pierwszaki i iPady Drukuj Email

Nauka języka angielskiego z iPadem wcale nie jest trudna... ;)

Więcej…
 
Z wizytą u dentysty Drukuj Email

Klasa pierwsza odwiedziła dzisiaj gabinet stomatologiczny. Wszyscy uczniowie okazali się dzielnymi pacjentami.

Więcej…
 
Kino zamiast paczki Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

6 grudnia sporo dzieciaków zamiast cukierka wybrało wyjazd do Multikina w Zabrzu! Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi z?eglarze na s?wiecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii...

Więcej…
 
Andrzejki 2016 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Tradycyjnie, jak co roku, 29 listopada odbyła się Zabawa Andrzejkowa. W zabawie brali udział uczniowie klasy Czwartej, Piątej i Szóstej. Każda z klas przygotowała andrzejkowe wróżby i poczęstunek. DJ ABe brawurowo poprowadził taneczno-muzyczną część wydarzenia.

Więcej…
 
Konkurs Adama 2016 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Konkurs Adama zakończony! 28 listopada 2016 roku odbył się finał konkursu, w którym brali udział uczniowie z klasy V i VI. Zadania konkursowe dotyczyły pięciu obiektów z kolekcji przestrzennych puzzli 3D Adama.

Więcej…
 
Na urodzinach misia Drukuj Email

25 listopada obchodziliśmy urodziny Pluszowego Misia. Z tej okazji każdy z nas przyniósł do szkoły swojego ulubionego pluszaka.

Więcej…
 
Dzień Pluszowego Misia Drukuj Email
Wpisany przez Sylwia Zaisz & Justyna Niemczyk   

Uczniowie klas 1 - 3 świętowali hucznie i głośno Dzień Pluszowego Misia, który na całym świecie obchodzony jest 25 listopada.

Więcej…
 
Nowy film na kanale YouTube Jedynka Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Obwody elektryczne, zasilanie, odbiorniki... włączniki i wyłączniki, bezpieczniki, silniki... Nowy cykl filmów o sekretach elektroniki proponuje Strzelecka Jedynka HD. Pokazy prowadzi Adam. Zobacz na kanale YouTube Jedynka.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 31
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka