psp1strzelce.pl
Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

3 września 2018 roku, odbyło się uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019. Miłe życzenia złożył uczniom, rodzicom oraz pracownikom naszej szkoły Burmistrz Tadeusz Goc.

Więcej…
 
1A Po pierwszym dzwonku! Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   
poniedziałek, 03 września 2018 11:27

Pierwsze kroki Pierwszaków zrobione... Po uroczystym rozpoczęciu nowego Roku Szkolnego, wizyta w klasie i pierwsze przymiarki do ławek szkolnych... A tu Pierwsza A z rożkami na dobry początek!

 
1B Po pierwszym dzwonku! Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Pierwsze kroki Pierwszaków zrobione... Po uroczystym rozpoczęciu nowego Roku Szkolnego, wizyta w klasie i pierwsze przymiarki do ławek szkolnych...

 
Informacja o dowozach uczniów Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich prosi rodziców uczniów, którzy chcą, aby ich dzieci dojeżdżały do szkoły z terenu miasta o wypełnienie stosownych dokumentów i wskazanie, na którym przystanku dzieci będą wsiadały (na ul. M. Prawego, obok szkoły specjalnej, obok Media Expert).

 
8 Rajd Wakacyjny CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

15 sierpnia 2018 roku odbył się VIII Rajd Wakacyjny CEE - Wierchowe Granie na Hali Boraczej. Rajd zorganizował Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej w Strzelcach Opolskich oraz SKKT PTTK Strzelecka Jedynka. W rajdzie uczestniczyli uczniowie, rodzice oraz nauczyciele naszej szkoły. Relacja z rajdu na stronie www.ekostrzelce.pl

Więcej…
 
VII Rajd Wakacyjny - Ścieżka w obłokach Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

28 lipca 2018 roku odbył się VII Rajd Wakacyjny CEE zorganizowany przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej w Strzelcach Opolskich oraz SKKT PTTK Strzelecka Jedynka. Tym razem uczestnicy rajdu zawędrowali na Ścieżkę w obłokach - Dolni Morawa (Czechy).  Relacja z rajdu na www.ekostrzelce.pl

Więcej…
 
Srebrne Pióro 2018 - Nominacje! Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik   

22 czerwca 2018 roku, podczas uroczystości Wojewódzkiego Zakończenia Roku Szkolnego, odbyło się wręczenie Srebrnych Piór - nagród Dyrektora Strzeleckiej Jedynki. Kapituła Srebrnego Pióra Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich podała nazwiska zwycięzców! Pełna lista laureatów i nominowanych tylko na www.psp1strzelce.pl

Więcej…
 
XV Rajd Ratuszowy CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

W dniach 16 - 17 czerwca odbył się XV Rajd Ratuszowy CEE, zorganizowany przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej w Strzelcach Opolskich czniowieoraz Publiczną Szkołę Podstawową nr 1. Rajd był kolejnym elementem programu Edukacja Ekologiczna PLUS 2018. W rajdzie uczestniczyli uczniowie, rodzice oraz nauczyciele PSP 1. Oddział PTTK CEE zaprasza na cykl tegorocznych Rajdów Wakacyjnych. Relacja z rajdu na www.ekostrzelce.pl

Więcej…
 
Karta rowerowa - Egzamin 2018 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

19 czerwca 2018 roku odbył się Egzamin Praktyczny na Kartę Rowerową do uczniów klas czwartych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich. W egzaminie uczestniczyli uczniowie klasy IVA i IVB. Egzamin przeprowadzono na specjalnie przygotowanym torze, gdzie każdy uczeń mógł wykazać się umiejętnością jazdy na rowerze. Egzamin nadzorował sierżant Rafał Janik z Komendy Powiatowej Policji w Strzelach Opolskich.

Więcej…
 
Wycieczka do Jemielnicy Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Niemczyk   

11 czerwca 2018 roku uczniowie  klasy 2A wybrali się na wycieczkę, którą przygotowali dla nich rodzice. Skorzystaliśmy z zaproszenia rodziców Ali na działkę rekreacyjną. Przedpołudnie spędzono na świeżym powietrzu biorąc udział w konkursach i zabawach. Były kalambury, wyścigi rzędów, wodne piłki, wyławianie jabłek z wody i wiele innych. Uczniowie dziękują rodzicom za taką wspaniałą zabawę.

Więcej…
 
Dzień Matki i Dzień Dziecka Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Niemczyk   

Dzień Matki i Dzień Dziecka w 2a. Kocham Cię Mamo! Dzień Matki i Dzień Dziecka to doskonała okazja do wspólnej zabawy. Uczniowie klasy 2 a zaprosili swoje mamy na spotkanie. Występy, życzenia, zabawy, uśmiechy i radosny gwar wypełniły naszą klasę. Poczęstunek pomogły przygotować babcie. Dziękujemy!

Więcej…
 
Ogłoszenie dla rodziców Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik   

 
Dzień Dziecka w klasach I - III Drukuj Email
Wpisany przez Beata Bogacka & Justyna Niemczyk   

W ostatnich dniach maja klasy 1 - 3 wybrały się na wycieczki klasowe, aby w ten sposób uczcić Dzień Dziecka. 28 maja klasy 1a, 2a i 3b odwiedziły Kino Helios, aby zobaczyć film Disneya, a 29 maja klas 1b wybrała się na wycieczkę do średniowiecznego grodu w Byczynie.

Więcej…
 
Wizyta edukacyjna w Głuchołazach Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

16 maja 2018 roku, grupa uczniów i nauczycieli klas 5, 6 i 7 Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich, brała udział w wizycie edukacyjnej zorganizowanej w ramach projektu "Bioróżnorodność Opolszczyzny z lotu ptaka". Przewodnikiem po najciekawszych terenach wokół Głuchołaz był pan Stanisław, pracownik Parku Krajobrazowego Góry Opawskie.

Więcej…
 
Wymiana młodzieży 2018 Drukuj Email
Wpisany przez Sebastian Piwek & Karina Suchanek   

Wymiana młodzieży w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich (Wymiana młodzieży byłego Publicznego Gimnazjum nr 2). Od 5 do 12 maja 2018 roku przebywało w PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich 11 uczniów i 2 opiekunów z partnerskiej szkoły Hannah-Arendt-Gesamtschule Soest. Tytuł programu spotkania to „Znaczenie wody dla Śląska Opolskiego i Dolnego Śląska”...

Więcej…
 
Omnibus 2018 Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Niemczyk & Sylwia Zaisz   

23 kwietnia 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich odbył się, kolejny już, XVII Gminny Konkurs Omnibus dla uczniów klas III. W konkursie wzięli  udział uczniowie z PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 4, PSP nr 7, PSP w Szymiszowie, PSP w Suchej oraz ZPO w Kadłubie.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 30
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka