psp1strzelce.pl
Wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Prosto z tradycyjnego klasowego spotkania opłatkowego - Wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku - życzą uczniowie klasy 6a z wychowawcą.

 
Mikołaj w kinie Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik   

15 grudnia 2017 roku klasy 6a, 7a, 7b i gimnazjalna 3d zrealizowały swoje, nieco przesunięte w czasie, Klasowe Mikołajki. Tym razem paczki z prezentami zamieniono na ucztę kinomana czyli prawie premierowy pokaz  Gwiezdnych wojen.

Więcej…
 
XVII Rajd z Mikołajem CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

W dniach 9 - 10 grudnia 2017 roku odbył się XVII Rajd z Mikołajem CEE organizowany przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej w Strzelcach Opolskich. W rajdzie brała udział rekordowa ilość turystów. PSP Nr 1 była licznie reprezentowana przez uczniów, byłych uczniów, rodziców oraz nauczycieli i pracowników szkoły. Relacja z rajdu na stronie www.ekostrzelce.pl

Więcej…
 
Mikołajowy Turniej Zimowy Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik   

W Dzień Świętego Mikołaja - 6 grudnia 2017 toku - w PSP nr 1 na ulicy Kozielskiej odbył się Mikołajowy Turniej Zimowy. Brały w nim udział wszystkie klasy.

Więcej…
 
Święto Niepodległości i Konstytucji Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik   

10 listopada w Strzeleckiej Jedynce uroczystym apelem uczczono Narodowe Święto Niepodległości, obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918). Święto zostało przywrócone ustawą w okresie transformacji systemowej w 1989.

Więcej…
 
Konkurs Es weihnachtet Drukuj Email

Regulamin Szkolnego Konkursu Języka Niemieckiego „ES WEIHNACHTET”

Więcej…
 
Wymiana zagraniczna Drukuj Email

Wymiana zagraniczna pomiędzy klasami gimnazjalnymi PSP 1 w Strzelcach Opolskich a Gesamtschule w Soest.W dniach od 14 do 21 października 2017 roku odbyła się wymiana zagraniczna, w której udział wzięli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Strzelcach Opolskich. Motywem przewodnim była woda – jej zastosowanie w różnych dziedzinach.

Więcej…
 
Turystyczne Zaduszki Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

W listopadowym lesie - kolejne lekcje przyrody i historii w terenie. 2 listopada 2017 roku, uczniowie i nauczyciele Strzeleckiej Jedynki uczestniczyli w ostatniej części XX Rajdu na Raty zorganizowanego przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej w Strzelcach Opolskich oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Więcej…
 
Dzień Anioła Drukuj Email
Wpisany przez s.M. Faustyna   

W środę 25 października w klasach I - III obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Anioła, który był kulminacyjnym wydarzeniem projektu pt. „Anielski Tydzień”.

Więcej…
 
Halloween 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Benjamin Golletz & Adam Bajorek   

 
Miodkowa Rodzina Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Barć   

Wychowawczyni klasy 4b – pani Małgorzata Barć z jedną z mam ucznia klasy – panią Karoliną Łydką napisały projekt „Miodkowa Rodzina, czyli łączenie plastrów miodu w Naszej (Strzeleckiej) rodzinie.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 42
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka