psp1strzelce.pl
Dyskoteka DJ ABE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

DJ ABE zabawiał dzieciaki na Dzień Chłopaka 2017 Discko SKKT PTTK Jedynka. Wydarzenie miało miejsce 27 września 2017 roku. Fantastyczna zabawa, super muzyka, konkursy z nagrodami... Na dyskotece bawili się uczniowie z klas III - VI.

Więcej…
 
20 Rajd na Raty - Rezerwat Ligota Dolna Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

26 września 2017 roku, uczniowie i nauczyciele Strzeleckiej Jedynki uczestniczyli w XX Rajdzie na Raty zorganizowanym przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej w Strzelcach Opolskich oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Więcej…
 
3 Rajd Sudecki CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny PTTK Strzelecka Jedyna oraz Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej zorganizował 3 Rajd Sudecki CEE, na Keprnik w Wysokim Jesioniku, w Republice Czeskiej. Relacja z rajdu na stronie www.ekostrzelce.pl

Więcej…
 
Rozpoczęcie Roku Szkolnego Drukuj Email
Wpisany przez Autor   

Inauguracja Nowego Roku Szkolnego 2017/2018 odbyła się 4 września 2017 roku. Klasa 1b, klasy 4 - 7 oraz klasy gimnazjalne nowy rok szkolny przywitały w budynku na ul. Kozielskiej. Gośćmi inauguracji był Zastępca Burmistrza Strzelec Opolskich - Pan Józef Kampa oraz Przewodnicząca Gminnej Komisji Oświaty - Pani Irena Kaczmarek. Klasy 1a, 2a, 3a i 3b rozpoczęły nowy rok szkolny w budynku na ul. Marka Prawego 19.

Więcej…
 
5 Rajd Wakacyjny CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

15 sierpnia 2017 roku, odbyła się ostatnia w te wakacje, turystyczna wyprawa z Oddziałem PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej oraz SKKT PTTK Jedynka i Klubem PTTK Mała Akademia Turystyczna! Tym razem uczestnicy V Rajdu Wakacyjnego wybrali się w Beskid Żywiecki. Na Hali Boraczej uczestniczyli w Wierchowym Graniu. Relacja z rajdu na stronie www.ekostrzelce.pl

 
4 Rajd Wakacyjny CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

5 sierpnia 2017 roku, odbyła się turystyczna wyprawa do średniowiecza! Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej, SKKT PTTK Jedynka i Klub PTTK Mała Akademia Turystyczna na IV Rajdzie Wakacyjnym! Relacja z rajdu na stronie www.ekostrzelce.pl

Więcej…
 
3 Rajd Wakacyjny CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Wakacje trwają! Grupa uczniów Strzeleckiej Jedynki uczestniczyła w 3 Rajdzie Wakacyjnym CEE zorganizowanym przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej i Klub PTTK Mała Akademia Turystyczna, 1 lipca 2017 roku. Relacja z rajdu na stronie Oddziału - www.ekostrzelce.pl

Więcej…
 
Karta Rowerowa 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

20 czerwca 2017 roku, uczniowie klasy IV przystąpili do części praktycznej egzaminu na Kartę Rowerową. Pod czujnym okiem pana policjanta, uczniowie mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności w zakresie jazdy po specjalnie przygotowanym torze... Wcześniej odbyła się egzamin teoretyczny w postaci testu. Obejrzyj pokazowy przejazd Adama na kanale YouTube Jedynka!

Więcej…
 
Wakacje! Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Zapomniana kanapka zapleśnieć może i z plecaka wyjść niepostrzeżenie... :) Zapach rozniesie po całym domu, a książkom i zeszytom kolor zmieni na zielony... :) Udanych wakacji z przyrodą!

 
Zakończenie Roku Szkolnego Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik & Henryk Mielcarz   

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, na gościnnej scenie Strzeleckiego Ośrodka Kultury, odbyło się wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz podziękowania dla rodziców, których bezinteresowna praca, pomoc i zaangażowanie przyczyniły się do uświetnienia wszystkich imprez i uroczystości szkolnych.

Więcej…
 
Srebrne Pióro 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

23 czerwca 2017 roku, podczas uroczystego zakończenia Roku Szkolnego, odbyło się wręczenie Srebrnych Piór - nagród Dyrektora Strzeleckiej Jedynki dla uczniów, w różnych kategoriach. Wcześniej Kapituła Srebrnego Pióra Strzeleckiej Jedynki podała nazwiska uczniów nominowanych do tych wyczekiwanych szkolnych nagród. Publikujemy pełną listę uczniów nominowanych oraz ZWYCIĘZCÓW!!!

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 42
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka