psp1strzelce.pl
Turystyczne Zaduszki Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

W listopadowym lesie - kolejne lekcje przyrody i historii w terenie. 2 listopada 2017 roku, uczniowie i nauczyciele Strzeleckiej Jedynki uczestniczyli w ostatniej części XX Rajdu na Raty zorganizowanego przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej w Strzelcach Opolskich oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Więcej…
 
Dzień Anioła Drukuj Email
Wpisany przez s.M. Faustyna   

W środę 25 października w klasach I - III obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Anioła, który był kulminacyjnym wydarzeniem projektu pt. „Anielski Tydzień”.

Więcej…
 
Halloween 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Benjamin Golletz & Adam Bajorek   

 
Miodkowa Rodzina Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Barć   

Wychowawczyni klasy 4b – pani Małgorzata Barć z jedną z mam ucznia klasy – panią Karoliną Łydką napisały projekt „Miodkowa Rodzina, czyli łączenie plastrów miodu w Naszej (Strzeleckiej) rodzinie.

Więcej…
 
Rajd Siedmiomilowe Buty - Jesień 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Niemczyk & Beata Bogacka   

17 września 2017 roku uczniowie klas 1 – 3 Strzeleckiej Jedynki byli na kolejnym jesiennym Rajdzie Siedmiomilowe Buty. Rajd odbywał się na Górze Świętej Anny.

Więcej…
 
V Rajd Beskidzki CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

W dniach 14 - 15 października 2017 roku, uczniowie oraz ich rodzice, nauczyciele oraz byli uczniowie i przyjaciele Strzeleckiej Jedynki brali udział w V Rajdzie Beskidzkim CEE organizowanym przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej oraz Klub PTTK Mała Akademia Turystyczna i SKKT PTTK Jedynka. Relacja z rajdu na stronie www.ekostrzelce.pl

Więcej…
 
Pasowanie na Ucznia Drukuj Email
Wpisany przez Beata Bogacka & Sylwia Zaisz & Justyna Niemczyk   

12 października 2017 roku odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1. 4 września uczniowie klas pierwszych rozpoczęli naukę w szkole, co było ważnym momentem życia każdego dziecka. Z niecierpliwością dzieci czekają na spotkanie ze szkołą, z nowymi kolegami, wiadomościami, przygodami. Czekają na dzień, w którym staną się pełnoprawnymi uczniami i poprzez pasowanie zostaną włączone do społeczności szkolnej...

Więcej…
 
Bad Marienberg - Westerwald Drukuj Email
Wpisany przez Alicja Stoksik   

W dniach 18 - 22 września 2017 roku uczniowie klas gimnazjalnych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich uczestniczyli w polsko – niemieckiej wymianie sportowej w Bad Marienberg. Wymiana miała charakter sportowy z możliwością poznania walorów turystycznych regionu uzdrowiskowego Westerwald...

Więcej…
 
Dyskoteka DJ ABE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

DJ ABE zabawiał dzieciaki na Dzień Chłopaka 2017 Discko SKKT PTTK Jedynka. Wydarzenie miało miejsce 27 września 2017 roku. Fantastyczna zabawa, super muzyka, konkursy z nagrodami... Na dyskotece bawili się uczniowie z klas III - VI.

Więcej…
 
20 Rajd na Raty - Rezerwat Ligota Dolna Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

26 września 2017 roku, uczniowie i nauczyciele Strzeleckiej Jedynki uczestniczyli w XX Rajdzie na Raty zorganizowanym przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej w Strzelcach Opolskich oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Więcej…
 
3 Rajd Sudecki CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny PTTK Strzelecka Jedyna oraz Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej zorganizował 3 Rajd Sudecki CEE, na Keprnik w Wysokim Jesioniku, w Republice Czeskiej. Relacja z rajdu na stronie www.ekostrzelce.pl

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 43
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka