psp1strzelce.pl
Klasa PiątA w rezerwacie Sokole Góry Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

4 maja 2017 roku uczniowie klasy Piątej uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej z przyrody. Tym razem wraz z nauczycielami przyrody, udali się do rezerwatu Sokole Góry na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Tematem zajęć terenowych były zjawiska krasowe.

Więcej…
 
VI Wiosenny Rajd Jurajski CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

20 kwietnia 2017 roku, w Dniu Ziemi, odbył się VI Wiosenny Rajd Jurajski zorganizowany przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej. Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny Jedynka reprezentowała grupa uczniów z klasy czwartej i piątej.

Więcej…
 
Dziewczyny z Jedynki najlepsze! Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik   

Zakończył się konkurs plastyczny - 100 pomysłów na zagospodarowanie Placu Żeromskiego. Nasze dziewczyny najlepsze! Nagroda - Tablet Samsunga - powędrował do Kasi i Natalii. Wielkie gratulacje za piękny sukces.

Więcej…
 
Mistrz tenisa Klasy VI Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

27 kwietnia 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Tenisa Stołowego Klasy VI. Mistrzem Klasy VI chłopców został Adam. Wicemistrzem - Oliwier. Dziewczynki nie zgłosiły się do rozgrywek...

 
Dyskoteka SKKT PTTK Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

20 kwietnia Szkolny Klub PTTK Jedynka zorganizował kolejną szkolną dyskotekę z DJ ABE! Tym razem fantastyczna zabawa odbyła się z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi. Adam zapowiadał światła, dymy i lasery i słowa dotrzymał... Zobacz filmik z zabawy na kanale YouTube Jedynka

Więcej…
 
Mistrz tenisa Klasy IV Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

30 marca 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Tenisa Stołowego Klasy IV. Mistrzem Klasy IV chłopców został Piotrek. Wicemistrzem - Patryk. Dziewczynki nie zgłosiły się do rozgrywek...

 
Piękna i Bestia. Powitanie wiosny w kinie! Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

21 marca uczniowie Strzeleckiej Jedynki przywitali wiosnę udając się na seans filmowy do Multikina w Zabrzu. ?Piękna i Bestia? ? niegdyś klasyczna francuska baśń ludowa, później kultowa animacja, dziś podana w nowej aktorskiej wersji. Piękna, czyli Bella (w tej roli zjawiskowa Emma Watson), jest nie tylko zapaloną czytelniczką, dziewczyna ma także smykałkę do mechaniki.

Więcej…
 
Mistrz tenisa Klasy V Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

16 marca 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Tenisa Stołowego Klasy V.  Po zaciętych pojedynkach w eliminacjach chłopców, w wielkim finale Mistrzostw zagrali dwaj bracia - Marcin i Andrzej... Zacznie łatwiej i szybciej wyłoniono Mistrzynię wśród dziewcząt...

Więcej…
 
Szkolny Dzień Języków Drukuj Email
niedziela, 12 marca 2017 20:31

W czwartek 9 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Języków. Było to zwieńczenie trzymiesięcznej pracy metodą projektu. Uczniowie wszystkich klas przedstawili swoje prezentacje.

Więcej…
 
Bal karnawałowy 2017 Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 19:22

klasa 1 a
Uczniowie klas I - III pierwsze półrocze  zakończyli wspólną zabawą na balu karnawałowym. Dzieci pięknie prezentowały się w kolorowych i pomysłowych przebraniach.

Więcej…
 
Spotkanie z rodzicami Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Dziękujemy za merytoryczną dyskusję. Na spotkaniu z rodzicami uczniów z PSP Nr 1 nie brakowało emocji, ale też rzeczowych argumentów. Dziś kolejne spotkanie w sprawie nowej sieci szkół. Zapraszamy na 17:00 do PSP Nr 2.
Zdjęcie i tekst z FB użytkownika Gmina Strzelce Opolskie.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 42
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka