XII Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Barć

XII Festiwal Piosenki Obcojęzycznej "Śpiewajmy razem" miał zasięg wojewódzki. Został zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu oraz Miejski Oddział Doskonalenia Nauczycieli w Opolu. Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 w Strzelcach Opolskich reprezentował uczeń klasy 7a - Benjamin Golletz. Benjamin był jedynym uczniem z powiatu strzeleckiego.

Utworem "Stand By My" 4 the Cause wyśpiewał II miejsce w kategorii soliści. W ocenie brana była pod uwagę: poprawność językową, walory głosowe, umiejętności wokalne i ogólny wyraz artystyczny. Benjamin Golletz zakwalifikował się także do Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych. Gratulujemy i trzymamy kciuki!