Tajemnice Karbońskich Lasów Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w Konkursie Tajemnice Karbońskich Lasów. Konkurs plastyczny przeznaczony był dla uczniów klas IV-VI. Konkurs wiedzy dla uczniów klas VII oraz klas gimnazjalnych.

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
organizuje w 2018 roku XIX edycję ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego
„Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem: Tajemnice Karbońskich Lasów.

Uczniów klas IV, V i VI szkół podstawowych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Uczniów klas VII szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy. Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie http://sosnowiec.pgi.gov.pl (komunikaty, regulamin, treści testów z poprzedniego roku). Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

Informacji na temat konkursu udziela także Henryk Mielcarz.