Dzień Wody i Powitanie Wiosny Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz

24 marca 2018 roku, uczniowie, rodzice i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1, uczestniczyli w X Wojewódzkim Rajdzie Ekologicznym CEE zorganizowanym przez Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej oraz SKKT PTTK Strzelecka  Jedynka. Relacja z rajdu na stronie Oddziału PTTK CEE - www.ekostrzelce.pl

Rajd zorganizowano z okazji Międzynarodowego Dnia Wody oraz Powitania Wiosny... Podczas uroczystego podsumowania rajdu przyjęto do PTTK nowych członków oraz wręczono Dyplomy Zarządu Głównego PTTK w Warszawie, przyznane za upowszechnianie turystyki i krajoznawstwa. Dyplom otrzymał miedzy innymi tata Adama Bajorka - Tomasz Bajorek. Nagrodę za fotoreportaż z trasy zdobył Adam Bajorek z klasy 7A, a nagrodę główną rajdu zdobył uczeń klasy 4B - Wojciech Horabik. Gratulacje!

Już za miesiąc kolejna impreza turystyczna Oddziału PTTK CEE - 7 Wiosenny Rajd Jurajski CEE.