Konkursy Halloween 2018 Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Kozołup

Dnia 30 października 2018 roku odbył się finał konkursów dla uczniów z okazji Halloween. Jak co roku uczniowie mieli okazję przebrać się i posłuchać o tradycjach związanych z tym dniem w krajach anglojęzycznych...

Klasom zostały przydzielone konkursy według kategorii wiekowych:
• Klasy I – IV na najstraszniejsze dynie
• Klasy V – VII na urządzenie kącika halloweenowego w swojej sali
• Klasy VIII oraz III gimnazjalne na filmik „Horror Story”

Konkursy miały za zadanie pobudzić kreatywność uczniów oraz pełnić rolę integracyjną dla całej społeczności szkolnej. Uczniowie chętnie zaangażowali się w tworzenie dekoracji, a nawet przygotowali słodki poczęstunek. Komisja konkursowa miała dosyć trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo oryginalne.

Wyniki poszczególnych konkursów przedstawiają się następująco:

• Najstraszniejsza dynia
I miejsce - klasy I A oraz II B
II miejsce - klasa I B
III miejsce - klasy II A oraz III A
Wyróżnienia - klasy IV A oraz IV B

• Kącik halloweenowy:
I miejsce - VII A
II miejsce - V B
III miejsce - V A oraz VI A

Gratulujemy! Najstarsze klasy, które miały za zadanie przygotować filmy „Horror Story” poprosiły o więcej czasu na ich wykonanie, a zatem wyniki w tej kategorii podamy w późniejszym czasie. Bardzo serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na następne konkursy za rok!

Katarzyna Kozołup