Konkurs Fotograficzny Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w Konkursie Fotograficznym w projekcie Bioróżnorodność Opolszczyzny z lotu ptaka! Zgłoszenia przyjmujemy do 26 listopada 2018 roku. Konkurs ma zasięg wojewódzki i organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych...

Uczniowie klas I-IV wykonują zdjęcie na temat: Magiczne krajobrazy Opolszczyzny. Klasy V-VIII fotografują temat: Jak przyroda nas zachwyca tuż za miastem. Do finału wojewódzkiego komisja zakwalifikuje 9 zdjęć. Każdy uczeń może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie wydrukowane na papierze fotograficznym. Obowiązkowy format zdjęcia to A4.

Konkurs jest propozycją skierowaną do młodych szkolnych artystów i pasjonatów fotografii. Chodzi w nim o odszukanie pięknych miejsc Opolszczyzny i uwiecznienie ich na fotografii.

Termin zakończenia etapu szkolnego 10.03.2019!

Zgłoszenie prac jest jednoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich do zdjęcia, akceptacją zasad konkursu, zgoda na nieodpłatną publikację materiałów z przebiegu konkursu. Organizator nie zwraca prac, biorących udział w konkursie.

Jury nagrodzi najlepsze prace w każdej grupie wiekowej.