Konkurs Malarski Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w Konkursie Malarskim w projekcie Bioróżnorodność Opolszczyzny z lotu ptaka! Zgłoszenia przyjmujemy do 26 listopada 2018 roku. Konkurs ma zasięg wojewódzki i organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych...

Uczniowie klas I-IV wykonują pracę na temat: Kolorowa jesień, czy biała zima - namaluj wybraną porę roku. Klasy V-VIII malują temat: Latający mieszkańcy Twojej okolicy. Do finału wojewódzkiego komisja zakwalifikuje 9 prac plastycznych. Każdy uczeń może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę, wykonaną dowolna techniką malarską i wybranymi przez uczestnika farbami na arkuszu formatu A4.

Vincent van Gogh - Pejzaż jesienny z czterema drzewami (olej na płótnie, 1885)

Konkurs jest propozycją skierowaną do młodych szkolnych artystów.

Salvador Dali - Krajobraz z motylami (reprodukcja olejna)

Termin zakończenia etapu szkolnego 10.03.2019!

Zgłoszenie prac jest jednoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich do obrazu, akceptacją zasad konkursu, zgoda na nieodpłatną publikację materiałów z przebiegu konkursu. Organizator nie zwraca prac, biorących udział w konkursie.

Jury nagrodzi najlepsze prace w każdej grupie wiekowej.