Strzeleccy w Opolu Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Auer-Koziołek

Samorząd Województwa Opolskiego głosił konkurs „Opolska Mama Ma Moc”, skierowany do wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu województwa opolskiego, który był przeprowadzony w następujących kategoriach: plakat, mapa, wiersz, opowiadanie. Do konkursu zgłoszono 918 prac. Uroczyste wręczenie nagród, z udziałem Marszałka Województwa Opolskiego, odbyło się 12 grudnia br. o godzinie 11:00 w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym, w Opolu.

Uczniowie z naszej szkoły też wzięli udział w konkursie i zdobyli wyróżnienia. Wyróżnienie specjalne w kategorii plakat zdobyła Magdalena Giemza z klas 1a. Wyróżnienia z tej klasy także otrzymali: Jan Kozłowski, Helena Zabielska, Kacper Strutyński. W kategorii wiersz wyróżnienia otrzymali starsi uczniowie - Katarzyna Kraik oraz Benjamin Golletz z klasy 8a. Wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.