Mikołajkowy Turniej Sportowy Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik

6 grudnia 2018 r., w Dniu Świętego Mikołaja w Strzeleckiej Jedynce odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy. Brały w nim udział 10 – osobowe drużyny ze wszystkich klas. Uczniowie wcześniej przebrali się w specjalne stroje lub zaopatrzyli w charakterystyczne gadżety. Dominował kolor czerwony!

Klasy rywalizowały ze sobą w następujących konkurencjach sportowo – rekreacyjnych: prowadzenie woreczka kijem hokejowym, wyścigi rydwanów, przekładania szarfy, „postaw – przewróć” słupek, wyścigi w workach, cukierkowa sztafeta, rzut prezentem do celu, zakładanie czapki Mikołaja, skok do Mikołaja, pakowanie prezentu. Tego dnia nie było zwycięzców, ani przegranych. Uczniowie wykazali się dużą sprawnością, zwinnością i świetnie się bawili. Każda klasa otrzymała słodką paczkę od Mikołaja.