Gminny Konkurs Recytatorski w Języku Niemieckim Jugend trägt Gedichte vor. Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Kmiecik
niedziela, 01 maja 2011 19:08

19 kwietnia 2011 odbył się Gminny Konkurs Recytatorski w języku Niemieckim, w którym nasi uczniowie wzięli udział.

Nie zajęliśmy czołowych miejsc, ale też konkurencja była duża - 20 uczestników. Uczniowie nie mieli łatwego zadania, ponieważ musieli przygotować do recytacji dwa utwory poetyckie w języku niemieckim. Naszą szkołę godnie reprezentowali Daria Kulik - przygotowała utwory: "Es war ein Ries bei mir zu Gast" i  "Das Lied der Vögel", Krzysztof Kraik z wierszami "Es war ein mal ziemlich lange ..." i "Es war ein kleiner Junge" oraz  Magdalena Szczepaniak z utworami "Es war ein Ries bei mir zu Gast" i "Meine Schwester".  Poniżej mini - fotoreportaż z przebiegu konkursu.

Jury konkursu