I Bal Szóstoklasisty 2012 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz

I Bal Szóstoklasistów Strzeleckiej Jedynki  odbył się 14 lutego. Uczniowie w strojach z czerwonym lub czarnym akcentem kolorystycznym bawili się doskonale!!! Większość przygotowała fantastyczne stroje balowe oraz przebrania karnawałowe!!! Wesołe konkursy z oryginalnymi, niepowtarzalnymi nagrodami, urozmaiciły czas spędzony przy muzyce. Wybrano Królową i Króla Balu. Wykonano Wielkie Pamiątkowe Zdjęcie Balowe 2012!

Bal Szóstoklasisty to nowy pomysł na doskonała zabawę karnawałową dla uczniów Strzeleckiej Jedynki. Tym razem organizacją balu zajęli się wychowawcy klasy 6a i 6b. Przy życzliwej współpracy Pani Dyrektor, udało się zgromadzić całkiem sporą grupę uczniów chętnych do karnawałowej zabawy. Karnawałowo-walentynkowe dekoracje sprawiły, że nasz poczciwy korytarz zamienił się w salę balową. Specjalne oświetlenie spowodowało, że wszyscy uczestnicy znaleźli się tego wieczoru w prawdziwej szkolnej dyskotece... Ogromną niespodzianką były niewątpliwie popisy DJ Serce (Benjamin Goletz - z klasy 1a), który porywał do zabawy chyba bardziej niż doświadczony i starszy wiekiem DJ Darek (Dariusz Wąsik - wychowawca klasy 6b). Wszystko to uwiecznił na cyfrowym nośniku Fotograf Balowy (Henryk  Mielcarz - wychowawca klasy 6a). Bezpieczną zabawę zapewnili wychowawcy pozostałych klas: Małgorzata Barć (2a), Elżbieta Janocha (3a), Halina Sobolewska (4a), Joanna Kmiecik (5a). W specjalnie przygotowanych konkursach dzieciaki zdobyły oryginalne nagrody. W wymagającym olbrzymiej koncentracji "tańcu z balonikami" zwyciężyły Milena i Marcelina Bobak z klasy 2a i 3b. W zabawie "taniec na jednej kartce" najlepsze okazały się Ania Hajduk i Daria Kulik z klasy 6a. W "nietypowym konkursie piosenki prasowej" pierwsze miejsce zdobyła Ada Siłka z klasy 6b. Królową Balu została Wiktoria Brożyna z 5a, a Królem Balu - Andrzej Śliwiński z 6b.