Nowi uczniowie w klasaie 4! ;) Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz

Na lekcji otwartej języka angielskiego w klasie 4b, prowadzonej przez panią Ewelinę Danel, zjawili się nauczyciele ze wszystkich opolskich cyfrowych szkół sieci nr 44. Lekcja angielskiego z wykorzystaniem cyfrowego podręcznika i iPada wywarła na gościach niesamowite wrażenie...

Strzelecka Jedynka jest jedną z nielicznych szkół w Polsce, w których w pilotażowym programie Cyfrowa Szkoła, wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie dostępne obecnie na świecie.

Po języku angielskim, pan Darek Wąsik przedstawił możliwości naszego sprzętu na zajęciach z muzyki. Strzelecką Jedynkę na spotkaniu Nauczycieli Cyfrowych Szkół sieci Nr 44 reprezentowali również: Joanna Kmiecik, Halina Sobolewska i Henryk Mielcarz. Gospodarzem spotkania była pani Dyrektor Sabina Knopik. Spotkanie prowadził przedstawiciel Centrum Edukacji Obywatelskiej, pan Tomasz Szwed.

Poprawiony: niedziela, 12 maja 2013 17:08