Kolejne obserwacje z iPadem Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz

Kolejne obserwacje za pomocą iPada wykonali uczniowie klasy V. Przy sprzyjającej pogodzie wykonano kolejną serię zdjęć roślin rosnących obok Jedynki...

Jeszcze nie każdy potrafi rozpoznać ten rodzaj drzewa, ale zauważono już kilka pokoleń szyszek oraz dziwne liście w postaci igiełek... Jeszcze tylko stwierdzić trzeba jakie to igły, co maja charakterystycznego i będzie wiadomo co to za rodzaj i gatunek rośliny nagonasiennej... ;))

Zanim ruszyliśmy z iPadami na podwórko szkolne, wykonaliśmy jeszcze kilka innych obserwacji w klasie. Porównaliśmy objętościowe różnice między "klasyczną" zawartością tornistra a technologicznym przebojem ostatnich lat - iPadem, który jak wiadomo, może zastąpić wszystkie zeszyty, notatniki, podręczniki, oraz piórniki... nie zastąpi niestety worka z drugim śniadaniem ani wielgachnej plastikowej butli z wodą... ;))))

;))))

Poprawiony: czwartek, 09 maja 2013 21:28