iPad w Jedynce
Galeria prac - Koty dwa Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Jakub Jureczko. Koty dwa. 2017, 1024x768 px, iPad 2, Art Set.

 
Plakaty z iPada Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

SzóstA plakaty z iPada. Szablon mały szkolny plakat wykorzystali uczniowie do tworzenia projektów plakatów z okazji zbliżającego się milowymi krokami wesołego święta z dyniami. Dynia Marian Wesołek i Smutek jak prawdziwy model pozował do zdjęć. Uczniowie fotografowali i zrobionymi zdjęciami zapełniali swoje plakaty...

Więcej…
 
Zdjęcia z iPada Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

CzwartA - iPad i jego Aparat. Fotograficzne zabawy z obiektywami iPada. Uczniowie poznawali możliwości aparatów fotograficznych wbudowanych w iPada. Pierwsze zdjęcia - światło, ostrość, nasycenie barw. Edycja wykonanych zdjęć. Pierwsze kroki w stronę fotograficznej pasji...

 
Praca w grupie Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Klasa CzwartA? pracuje w grupach. Papierowe konstrukcje pojawiły się w kilka minut. Zobacz film na kanale YouTube Jedynka.

 
Scena Jedynki Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Scena Jedynki - nowe miejsce do realizacji zainteresowań. Chcesz może zagrać w filmie? To idealne miejsce dla Ciebie? Pierwsze Dramatyczne Podchody Uczniów Strzeleckiej Jedynki zobaczysz na kanale YouTube Jedynka.

 
Jedynka w Zaczarowanym Świecie Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Uczniowie Strzeleckiej Jedynki w Zaczarowanym Świecie Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu. Nie wszystko można opisać słowami... Dzieciaki z Jedynki, zainteresowane i pełne emocji, w trakcie zajęć w różnych pracowaniach Zaczarowanego Świata... Trzy nowe filmiki na kanale YouTube Jedynka! Film 1, Film 2, Film 3.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 1 z 7
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka