iPad w Jedynce
RoboPies Teksta w Jedynce Drukuj Email
Wpisany przez Benjamin Golletz & Małgorzata Barć   

Z okazji Dnia Chłopaka przekazujemy Wam psiaka. Pies ten jest robotem, dlatego nie jest kłopotem. Wyprowadzać go na dwór nie trzeba i nie posiusia na podwórku drzewa... ;) Zobacz wydarzenie na YouTube Jedynka.

Więcej…
 
Planetarium w Jedynce Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Mobilne planetarium zawitało do Strzeleckiej Jedynki. Był to kolejny etap realizacji działań w ramach programu Fascynujący Świat Nauki i Technologii. Planetarium rozstawiono na sali gimnastycznej, na Placu Żeromskiego. W zajęciach brali udział wszyscy nasi uczniowie. Obejrzyj film na YouTube Jedynka.

Więcej…
 
Edukacja z iPadem. Forum w Łodzi. Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik & Henryk Mielcarz   

W dniach 12 i 13 września 2014 roku, w Łodzi odbyło się I Forum Dyrektorów i Nauczycieli Szkół wdrażających iPady. Szkoły pozyskały sprzęt między innymi dzięki programowi Cyfrowa Szkoła. Podczas forum przedstawiciele szkół różnego typu relacjonowali sposoby wykorzystania iPadów na różnego typu zajęciach, pracując z dziećmi przedszkolnymi, szkolnymi, po młodzież w szkołach ponadgimnazjalnych.

Więcej…
 
W rezerwacie Lesisko Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

6 czerwca uczniowie Strzeleckiej Jedynki z klas IV-VI brali udział w kolejnym, już 25 Rajdzie na raty! Tym razem celem wyprawy był Rezerwat Lesisko. Po bardzo intensywnych zajęciach terenowych, Strzelecka Jedynka wylądowała w lokalu znanej z "dolewek" sieci gastronomicznej...

Poprawiony: wtorek, 10 czerwca 2014 15:36
Więcej…
 
Obserwacje terenowe z iPadem 2014 Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik & Henryk Mielcarz   

22 maja uczniowie z klas V i VI brali uczestniczyli w 24 Rajdzie na raty - Tereny krasowe Góry Św. Anny. W czasie rajdu po szlakach Parku Krajobrazowego Góra Św. Anny, uczniowie brali udział w zajęciach terenowych z przyrody. Wykonywane obserwacje przyrodnicze dokumentowano za pomocą iPadów.

Poprawiony: czwartek, 12 czerwca 2014 10:40
Więcej…
 
Światło i dzwięk Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Światło i dźwięk to zjawiska w przyrodzie, które towarzyszą nam na każdym kroku. Co wiemy na ich temat? Wiedzy odrobinkę przedstawiają uczniowie klasy 6. Filmy w formatach mov dla Quick Time oraz wmv dla Windows Media Player.

Poprawiony: środa, 16 października 2013 23:07
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 2 z 7
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka