Historia szkoły
Dawno temu w Strzeleckiej Jedynce Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Rok 2000? 2001? Uczniów w klasie więcej... prawie wszyscy się zgłaszają... Znajome twarzyczki...

 
Strzelecka Jedynka z dawnych lat Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Nie zostaliśmy zasypani zdjęciami z poprzedniej epoki, jednak będziemy kontynuować prace przy organizacji historycznej części naszej witryny... Tym razem fotografie wyszukane w szkolnych kronikach... Jesteś? Rozpoznajesz się jeszcze? A może to twoja najbliższa rodzina?

Więcej…
 
Strzelecka Jedynka 2000 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

16 lat minęło jak jeden dzień! Prawdziwa gratka - uczniowie Strzeleckiej Jedynki, klasa 4a, rok 1999/2000. Jeśli masz zdjęcia innych klas, z innych lat, możesz pomóc zorganizować to historyczne miejsce. Udostępnij zdjęcie do dygitalizacji lub prześlij na nasz adres samodzielnie wykonany skan. Czekamy! Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
I Wycieczka Europejska - Paryż 1998 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   
wtorek, 31 stycznia 2012 23:07

23 marca 1998 roku uczniowie Strzeleckiej Jedynki wyjechali na I Wycieczkę Europejską do Paryża. Wyjazd zorganizował Szkolny Klub Europejski przy pomocy Biura Turystyki Szkolnej Eurotramping z Opola. Co nas czeka w tym roku? Czy Paryż się zmienił? Czy w Disneylandzie przybyło atrakcji?

Więcej…
 
Absolutna rewelacja! Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   
niedziela, 27 marca 2011 13:31

Absolutna rewelacja! Jedno z pierwszych zdjęć klubu PTTK ze Strzeleckiej Jedynki. To nie fotomontaż, to prawdziwe zdjęcie z poprzedniej epoki... Późny PRL... ;)) Klub PTTK Mała Akademia Turystyczna czeka na Ciebie... 60-ta rocznica działalności PTTK na Opolszczyźnie to idealna chwila, by znowu wybrać się na turystyczne szlaki....

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka