Dyrektor Strzeleckiej Jedynki
Srebrne Pióro 2019 - Laureaci! Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Pełna lista Laureatów Srebrnego Pióra 2019!

Więcej…
 
Dyrektor 2003 - 2019
Dyrekcja

Sabina Knopik. Dyrektor Strzeleckiej Jedynki - Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Strzelcach Opolskich od roku 2003 do 2019 roku. Poprzednio wicedyrektor szkoły.

Więcej…
 
Zakończenie Roku Szkolnego Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik & Henryk Mielcarz   

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, na gościnnej scenie Strzeleckiego Ośrodka Kultury, odbyło się wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz podziękowania dla rodziców, których bezinteresowna praca, pomoc i zaangażowanie przyczyniły się do uświetnienia wszystkich imprez i uroczystości szkolnych.

Więcej…
 
Srebrne Pióro 2017 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

23 czerwca 2017 roku, podczas uroczystego zakończenia Roku Szkolnego, odbyło się wręczenie Srebrnych Piór - nagród Dyrektora Strzeleckiej Jedynki dla uczniów, w różnych kategoriach. Wcześniej Kapituła Srebrnego Pióra Strzeleckiej Jedynki podała nazwiska uczniów nominowanych do tych wyczekiwanych szkolnych nagród. Publikujemy pełną listę uczniów nominowanych oraz ZWYCIĘZCÓW!!!

Więcej…
 
Przyszła wiosna Drukuj Email

W miniony piątek do PSP 1, wielkimi krokami zawitała wiosna. Tego dnia w szkole było wiosennie, kolorowo i wesoło. Najmłodsi bawili się przy piosenkach, wiersza  i zagadkach, związanych z tą piękną porą roku.

Poprawiony: czwartek, 27 marca 2014 13:11
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3
Copyright © 2020 Cyfrowa Strzelecka Jedynka