Przyroda
Bioróżnorodność Opolszczyzny - Zielona Szkoła Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

W dniach od 15 do 17 maja 2019 roku, uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich uczestniczyli w Zielonej Szkole programu Bioróżnorodność Opolszczyzny. Uczniowie klasy 2B, 3A oraz 6A brali udział w zaplanowanych zajęciach w Ośrodku Szkoleniowym Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Niwkach.

Więcej…
 
Rajd w Sudetach Wschodnich Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

30 marca 2019 roku odbył się XI Wojewódzki Rajd Ekologiczny Oddziału PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej. W rajdzie uczestniczyli również uczniowie, rodzice oraz nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1. Relacja z rajdu na stronie www.ceepttk.pl

 
BIoróżnorodność Opolszczyzny 4B & 7A & 8A Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik   

W dniach 5, 12 oraz 14 marca 2019 roku, uczniowie klas 2 - 8 brali udział w warsztatach edukacyjnych na temat bioróżnorodności Opolszczyzny, w ramach programu, w którym szkoła bierze udział od zeszłego roku „Bioróżnorodność Opolszczyzny z lotu ptaka”.

Więcej…
 
Warsztaty edukacyjne w Opolu 4B & 5A & 5B Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Trwają warsztaty edukacyjne w programie Bioróżnorodność Opolszczyzny z Lotu Ptaka. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 biorą udział w zajęciach w nowo otwartych pracowniach Regionalnego Zespołu Wsparcia Edukacji w Opolu.

Więcej…
 
PTTK CEE dla uczniów Jedynki. Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej przekazał Dyrektorowi Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 noworoczną paczkę pełną filmów edukacyjnych do wykorzystania na zajęciach geografii, biologii, przyrody i innych przedmiotów. Oddział od wielu lat współpracuje z PSP nr 1. W Oddziale powołano Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny PTTK Strzelecka Jedynka, którego członkowie mogą aktywnie uczestniczyć w rajdach turystycznych organizowanych w obszarach górskich oraz na Jurze Krakowsko-Częstochowskie.

Więcej…
 
18 Rajd z Mikołajem CEE Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

W dniach 8 - 9 grudnia 2018 roku uczniowie, rodzice i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 wędrowali szlakami 18 Rajdu z Mikołajem! Pierwszego dnia dotarliśmy na Kłodzką Górę w Górach Bardzkich. Po powrocie spotkaliśmy jednego a może nawet kilku Mikołajów... Organizatorem XVIII Rajdu z Mikołajem był Oddział PTTK Centrum Edukacji Ekologicznej w Strzelcach Opolskich. relacja na stronie www.ceepttk.pl

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 20
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka