Centrum Edukacji Ekologicznej


Wojewódzki Konkurs Krasomówczy Drukuj Email

10 października 2015 roku, w Brzegu odbyły się eliminacje wojewódzkie Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży. Uczestnicy występowali w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Strzelecką Jedynkę reprezentował uczeń klasy 5 - Adam Bajorek, prezentujący tekst o swojej turystycznej przygodzie z Klubem PTTK Mała Akademia Turystyczna.

Więcej…
 
Sadzimy drzewa i krzewy 2013 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   
niedziela, 30 czerwca 2013 20:09

Od wielu lat uczniowie, rodzice i oczywiście nauczyciele Strzeleckiej Jedynki realizują projekt polegający na zagospodarowaniu otoczenia szkoły poprzez nasadzenia rożnych gatunków drzew i krzewów. Również w tym roku, z okazji Dnia Ziemi oraz Zakończenia Roku Szkolnego pojawiły się nowe rośliny... Ten świerk pojawił się dzięki klasie 6a.

Więcej…
 
IX Opolska Wyprawa Ekologiczna Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   
poniedziałek, 17 czerwca 2013 10:31

15 i 16 czerwca, uczniowie Strzeleckiej Jedynki brali udział w IX Opolskiej Wyprawie Ekologicznej do Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Bazą wyprawy był Szczyrk.

Więcej…
 
VIII Przegląd Piosenki Ekoturystycznej Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   
wtorek, 04 grudnia 2012 00:44

W dniu 29 listopada 2012 roku, w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich odbył się VIII Przegląd Piosenki Ekoturystycznej ?W listopadowym lesie?.

Więcej…
 
Strzelecka Jedynka na Słowacji Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   
sobota, 24 listopada 2012 13:16

Dim lights

W dniach 8-9 listopada 2012 roku w Trenczańskich Teplicach na Słowacji odbyła się I Międzynarodowa Konferencja Środowiskowa poświęcona wychowaniu ekologicznemu w szkołach. Polskie doświadczenia przedstawili nauczyciele Strzeleckiej Jedynki - prezentując sposoby realizacji oraz efekty programu Edukacja Ekologiczna PLUS.

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka