Centrum Edukacji Ekologicznej
Wojewódzki Konkurs Krasomówczy Drukuj Email

10 października 2015 roku, w Brzegu odbyły się eliminacje wojewódzkie Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży. Uczestnicy występowali w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Strzelecką Jedynkę reprezentował uczeń klasy 5 - Adam Bajorek, prezentujący tekst o swojej turystycznej przygodzie z Klubem PTTK Mała Akademia Turystyczna.

Więcej…
 
Sadzimy drzewa i krzewy 2013 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Od wielu lat uczniowie, rodzice i oczywiście nauczyciele Strzeleckiej Jedynki realizują projekt polegający na zagospodarowaniu otoczenia szkoły poprzez nasadzenia rożnych gatunków drzew i krzewów. Również w tym roku, z okazji Dnia Ziemi oraz Zakończenia Roku Szkolnego pojawiły się nowe rośliny... Ten świerk pojawił się dzięki klasie 6a.

Więcej…
 
IX Opolska Wyprawa Ekologiczna Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

15 i 16 czerwca, uczniowie Strzeleckiej Jedynki brali udział w IX Opolskiej Wyprawie Ekologicznej do Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Bazą wyprawy był Szczyrk.

Więcej…
 
VIII Przegląd Piosenki Ekoturystycznej Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

W dniu 29 listopada 2012 roku, w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich odbył się VIII Przegląd Piosenki Ekoturystycznej ?W listopadowym lesie?.

Więcej…
 
Strzelecka Jedynka na Słowacji Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Dim lights

W dniach 8-9 listopada 2012 roku w Trenczańskich Teplicach na Słowacji odbyła się I Międzynarodowa Konferencja Środowiskowa poświęcona wychowaniu ekologicznemu w szkołach. Polskie doświadczenia przedstawili nauczyciele Strzeleckiej Jedynki - prezentując sposoby realizacji oraz efekty programu Edukacja Ekologiczna PLUS.

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka