Biblioteka
Spotkanie autorskie Drukuj Email

Dnia 24 maja 2012 roku klasa IIa i IIIb wzięły udział w spotkaniu autorskim z Agnieszką Frączek. Uczniowie od dawna spotykali się z twórczością Pani Agnieszki, tym bardziej byli zainteresowani spotkaniem na żywo i możliwością zadawania pytań.

Więcej…
 
III Szkolny Konkurs Czytania Drukuj Email
Wpisany przez Irena Wacowska & Wioletta Gałązka   

III Szkolny Konkurs Pięknego Czytania Utworów Lirycznych - Złota Polska Jesień w Poezji
W dniu 23 listopada 2011 roku, w środowe popołudnie, w bibliotece szkolnej o miano najpiękniej czytających utwory liryczne rywalizowało 26 uczniów klas 4-6.

Więcej…
 
Konkursy recytatorskie Drukuj Email

W tym roku szkolnym odbyły się dwa konkursy recytatorskie. I-wszy konkurs ?Najpiękniejsze wiersze o zimie?, II- ?Wiosna w prozie?. Poziom uczestników obu konkursów był bardzo wysoki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w następnych konkursach.

Więcej…
 
Odwiedziny Bibliobusu Drukuj Email

W tym roku szkolnym odwiedził nas Bibliobus Caritas z Opola. Dzieci dowiedziały się, że na wsiach jest trudniej wypożyczyć książkę z powodu braku bibliotek. Dzięki ?bibliotece na kółkach? ich rówieśnicy mogą też dotrzeć do książek.

Więcej…
 
Polecam książkę.... Drukuj Email

Polecam dla rodziców książkę Ireny Jundziłł ? ?Nagrody i kary w wychowaniu?.

Autorka w powyższej książce wyjaśnia nam jakie stosować nagrody i kary, w jakich sytuacjach i jaki przynoszą one skutek.  Nagroda ma być bodźcem wzmacniającym dziecko do dobrego zachowania, do wiary w siebie, do podejmowania coraz trudniejszych zadań. Ma dostarczać radość, dobre samopoczucie, itp.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka