Samorząd uczniowski *** op. Halina Sobolewska
Najpiękniejsza Ozdoba Choinkowa Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska   

Zakończył się Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową. Komisja oceniła zgłoszone prace i przyznała dyplomy za miejsca oraz wyróżnienia.

Więcej…
 
Konkurs! Najpiękniejsza dynia Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska & Małgorzata Barć   

Konkurs - Najpiękniejsza dynia na Halloween... Zasady...

Więcej…
 
Zabawa karnawałowa 2016 Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik   

25 stycznia 2016 roku uczniowie klas 4-6 bawili się na szkolnej zabawie karnawałowej. Wielu uczniów przebrało się za postacie z książek i popularnych filmów. Uczniowie bawili się przy zestawie utworów przygotowanym przez Adama Bajorka, który prowadził też konkursy, gry i zabawy.

Więcej…
 
Andrzejki Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik   

30 listopada 2015 r. w Strzeleckiej Jedynce odbyła się  impreza andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie bawili się na dyskotece, a także przypominali sobie tradycyjne wróżby i zabawy przygotowane przez szkolne wróżki z klasy szóstej.

Więcej…
 
Mam Talent Strzeleckiej Jedynki Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska & Aleksandra Stobierska   

23 listopada 2015 roku w naszej szkole odbyła się 8 edycja Szkolnego Konkursu Mam Talent zorganizowanego przez samorząd uczniowski. Do udziału zgłosiło się 27 uczniów w różnorodnych prezentacjach. Były to popisy taneczne, muzyczne,  śpiewacze  - zespołowe lub indywidualne. Rewelacyjna publiczność czyli nasi uczniowie, nauczyciele i rodzice reagowała żywiołowo.

Więcej…
 
Halloween 2015 Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

Raz w roku dzieciaki lubią przebierać się za zjawy, duchy, wampiry... Filmik na kanale YouTube Jedynka. Zwyczaj przywędrował z zagranicy, razem z modą na amerykańskie tradycje... Halloween najhuczniej obchodzony jest w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Głównym symbolem jest wydrążona i podświetlona od środka dynia. W Polsce Halloween pojawił się w latach 90 XX wieku.

 
Zabawa Walentynkowa 2015 - Filmiki Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska & Henryk Mielcarz   

Samorząd Uczniowski zorganizował dla wszystkich uczniów Strzeleckiej Jedynki z klas IV - VI na wspaniałą Zabawę Walentynkową! Zabawa odbyła się w poniedziałek, 16 lutego 2015 roku, w godzinach od 16:00 do 18:00. Była dobra zabawa, wspaniałe towarzystwo, super konkursy, inne atrakcje oraz maski i stroje w kolorach czerwonych i czarnych. Filmiki już dostępne na kanale YouTube Jedynka. Film 1, Film 2, Film 3. Obejrzyj koniecznie też filmiki z innych wydarzeń. Subskrybuj kanał, udostępniaj filmiki..

Więcej…
 
Szczęśliwa trzynastka! Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska   

Przypominamy, że Szczęśliwa 13 działa cały czas! Jest jeszcze kilka okazji do sprawdzenia tego działania - piątek 13 lutego, piątek 13 marca, poniedziałek 13 kwietnia oraz środa 13 maja!

 
Zbiórka karmy dla zwierząt Drukuj Email
Wpisany przez Sabina Knopik   

Uczniowie Samorządu Uczniowskiego Strzeleckiej Jedynki zorganizowali zbiórkę karmy i innych potrzebnych rzeczy dla zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie Maciejkowicach. Akcja trwała od połowy października do połowy grudnia.

Więcej…
 
Mam talent 2014! Drukuj Email

17 listopada 2014r Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs dla uczniów klas I-VI "Mam talent". Uczniowie mieli możliwość publicznego zaprezentowania swoich umiejętności. Pomysł przeprowadzenia takiego programu spotkał się z żywą reakcją uczniów, którzy już na kilka tygodni przed programem zapisywali się do udziału i ciężko ćwiczyli aby odnieść sukces.

Więcej…
 
Bal Karnawałowy Drukuj Email

Karnawał to doskonały czas na organizowanie hucznej zabawy przy muzyce nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci.

Poprawiony: niedziela, 02 lutego 2014 18:43
Więcej…
 
Największa Góra Grosza Drukuj Email
środa, 08 stycznia 2014 10:08

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim uczniom, którzy włączyli się w ogólnopolską akcję pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej - Góra Grosza.

Więcej…
 
Mam talent Strzeleckiej Jedynki 2013 Drukuj Email

Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent...  W dniu 20 listopada 2013 Samorząd Uczniowski zorganizował IV edycję konkursu "Mam talent".

Poprawiony: sobota, 13 września 2014 17:17
Więcej…
 
Dzień Chłopaka Disco 2013 Drukuj Email
środa, 25 września 2013 11:04

(Sandra Król) W dniu 30.09.2013, w Szkole Podstawowej nr 1, o godzinie 16:30, odbyła się impreza z okazji dnia chłopaka, w której brały udział klasy 1-6. Było świetnie, odbyły się wspaniałe tańce oraz zabawy.

Więcej…
 
Z okazji Dnia Dziecka Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska & Dariusz Wąsik   
wtorek, 04 czerwca 2013 20:15

Kiedy mówimy naszym uczniom, że są dziećmi, protestują. Z drugiej strony, każdy dorosły chętnie wraca do czasów dzieciństwa. W tym jednym dniu w roku zdarza się, że życzenia otrzymują i rodzice, i dzieci. Dzień Dziecka w naszej szkole po raz kolejny świętowaliśmy 4 czerwca, podczas gier i zabaw zorganizowanych przez Radę Rodziców, nauczycieli i Samorząd Uczniowski.

Więcej…
 
Najładniejsze Wiosny 2013 Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska & Henryk Mielcarz   
niedziela, 17 marca 2013 14:26

Jest już Wiosna! I to niejedna... Każda klasa przyprowadziła swoją Panią Wiosnę... konkursowo... ;)

Więcej…
 
Konkurs dla uczniów Strzeleckiej Jedynki Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska   
niedziela, 03 lutego 2013 20:53

Zapraszamy do udziału w konkursie Najciekawsza Przygoda Ferii Zimowych! Zapoznaj się z regulaminem i wykonaj swoją pracę konkursową.

Więcej…
 
Ach, co to był za bal!!!! Drukuj Email
środa, 16 stycznia 2013 21:58

Samorząd uczniowski  zaprosił uczniów naszej szkoły na Bal Karnawałowy. W kolorowych i pomysłowych przebraniach bawili się duzi i mali. Nie zabrakło dobrej muzyki i wesołych konkursów.

Więcej…
 
Andrzejkowa zabawa Strzeleckiej Jedynki Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   
środa, 28 listopada 2012 21:18


28 listopada dzieciaki ze Strzeleckiej Jedynki brały udział w "Andrzejkowych" zabawach... Wróżby, wróżki, lanie wosku i inne ciekawe sytuacje były atrakcją popołudnia dla uczniów...

Więcej…
 
Szkolny Program "Mam Talent" 2012 Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska & Justyna Niemczyk   
poniedziałek, 19 listopada 2012 22:02

19 listopada odbył się finał szkolnego przeglądu Mam Talent...

Więcej…
 
Dynie, duchy i upiory... Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska   
poniedziałek, 29 października 2012 21:12

29 października w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego po raz kolejny obchodzono Halloween - święto duchów. Z tej okazji spotkało się w naszej szkole wiele mrocznych postaci.

Więcej…
 
Rowerowa wycieczka po okolicy Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska   
środa, 26 września 2012 14:49

24 września 2012 roku uczniowie klas 5 i 6 wybrali się na wycieczkę rowerową.

Więcej…
 
Święto Narodowe Trzeciego Maja Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   
wtorek, 01 maja 2012 21:29

Święto Narodowe Trzeciego Maja ? apel.

Więcej…
 
Zielony Dzień Ziemi Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Mielcarz   
sobota, 23 kwietnia 2011 18:53

22 kwietnia ludzie na całym świecie organizują różnorodne akcje z okazji Dnia Ziemi. Działania te mają na celu pokazanie jakie problemy ma nasza planeta. Co należy robić, aby jak najdłużej nadawała się do zamieszkania... W tym dniu, w Strzeleckiej Jedynce samorząd uczniowski i Centrum Edukacji Ekologicznej Klubu PTTK Mała Akademia Turystyczna zorganizowały Dzień Zielony. Ogłoszono wyniki kilku konkursów zorganizowanych z tej okazji.

Więcej…
 
Pierwszy dzień wiosny w kinie! Drukuj Email
Wpisany przez Halina Sobolewska & Henryk Mielcarz   
wtorek, 22 marca 2011 00:20

Pierwszy dzień wiosny w kinie! Uczniowie Strzeleckiej Jedynki pierwszy dzień wiosny "przywitali" w kinie Helios w Opolu... 21 marca - Pierwszy Dzień Wiosny należy do tych dni w roku szkolnym, w którym nie ma czasu ani miejsca na naukę.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
Copyright © 2019 Cyfrowa Strzelecka Jedynka