Srebrne Pióro 2017 Drukuj
Wpisany przez Henryk Mielcarz   

23 czerwca 2017 roku, podczas uroczystego zakończenia Roku Szkolnego, odbyło się wręczenie Srebrnych Piór - nagród Dyrektora Strzeleckiej Jedynki dla uczniów, w różnych kategoriach. Wcześniej Kapituła Srebrnego Pióra Strzeleckiej Jedynki podała nazwiska uczniów nominowanych do tych wyczekiwanych szkolnych nagród. Publikujemy pełną listę uczniów nominowanych oraz ZWYCIĘZCÓW!!!

Srebrne Pióro 2017

Najlepszy Uczeń Klasy 1 - Maja Wróblewska
Mistrz Samodzielności i Kultury Osobistej - klasa 2a – Szymon Ślązak
Najlepszy Uczeń – klasa 2b - Jagoda Uryga
Najlepszy Uczeń Klasy 3a - Patrycja Kunert
Najlepszy Uczeń Klasy 3b - Emilia Szolke
Mistrz Języka Polskiego - Benjamin Golletz
Najlepszy Zespół Projektowy z Języka Angielskiego - Natalia Kwiatkowska i Katarzyna Kraik
Matematyk - Katarzyna Kraik
Historyk - Adam Serafin
Sportowiec - Dziewczyny - Justyna Stebnicka
Sportowiec - Chłopcy - Marcin Czernous
Przyrodnik - Adam Bajorek
Technik - Adam Bajorek
Informatyk - Benjamin Golletz
Turysta - Adam Bajorek
Szkolny Biblista - Katarzyna Kraik

Wielki gratulacje!!!!

Srebrne Pióro 2017 - Nominacje

Najlepszy Uczeń Klasy 1 – Maja Wróblewska, Julia Aleks, Alicja Słonecka.
Mistrz Samodzielności i Kultury Osobistej – klasa 2a – Karol Przepaśniak, Szymon Ślązak, Karolina Rawska.
Najlepszy Uczeń – klasa 2b – Maja Wysocka, Jagoda Uryga, Aleksandra Szyguła.
Najlepszy Uczeń Klasy 3a – Filip Matysek, Patrycja Kunert, Maciej Ulfik.
Najlepszy Uczeń Klasy 3b – Stanisław Łydka, Emilia Szolke, Zuzanna Łozińska.
Mistrz Języka Polskiego – Malwina Cała 4a, Benjamin Golletz 6a, Jakub Jureczko 5a.
Najlepszy Zespół Projektowy z Języka Angielskiego – Natalia Kwiatkowska i Katarzyna Kraik 6a, Benjamin Golletz i Wiktoria Nowak 6a, Adam Bajorek i Sylwia Raszka 6a.
Matematyk – Joanna Gabor 5a, Katarzyna Kraik 6a, Malwina Cała 4a.
Historyk - Katarzyna Kraik 6a 4a, Adam Serafin 6a, Piotr Stasiński 4a.
Sportowiec - Dziewczyny – Justyna Stebnicka 6a, Julia Ryszytyło 5a, Natalia Kwiatkowska 6a.
Sportowiec - Chłopcy – Marcin Czernous 5a, Oliwier Kozłowski 6a, Nicolas Popanda 5a.
Przyrodnik – Adam Bajorek 6a, Katarzyna Kraik 6a, Julia Ryszytyło 5a.
Technik – Adam Bajorek 6a, Nicolas Popanda 5a, Benjamin Golletz 6a.
Informatyk – Adam Bajorek 6a, Benjamin Golletz 6a, Katarzyna Kraik 6a.
Turysta – Adam Bajorek 6a, Jacek Bajorek 4a, Malwina Cała 4a.
Szkolny Biblista – Katarzyna Kraik 6a, Jakub Jureczko 5a, Malwina Cała 4a.